MALU WILZ Mona Kosmetický Salon Ostrava

MALU WILZ


Pracuji s profesionální kosmetikou MALU WILZ.

MALU WILZ je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví.

Cílem MALU WILZ Beauté je nabídnout řešení pro každého, navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí.

Vitality

Kosmetika MALU WILZ


Součástí sortimentu jsou i VEGANSKÉ PRODUKTY

  • Žádné živočišné ingredience
  • Žádné ingredience produkované živočichy (hedvábí, med apod.)
  • Žádné ingredience získané ze živočichů (karmínové barvivo, kyselina hyaluronová)
  • Žádné pomocné látky, které jsou živočišného původu a které není nutné uvádět v INCI (například vaječný bílek pro vyčištění xanthanové gumy)
  • Důsledná kontrola celého dodavatelského řetězce
MALU WILZ BEAUTE PĚSTICÍ KOSMETIKA - každá pleť potřebuje péči!

Kůže, která je největším orgánem lidského těla, tvoří jakýsi ochranný štít, silnou bariéru před škodlivými vlivy životního prostředí. Svěží, mladistvý vzhled je důležitý pro naši psychickou pohodu. Stárnutí a tedy i stárnutí pleti je přirozený proces, při kterém se postupně snižuje schopnost produkovat "ochranné tuky" a tím i schopnost udržovat hydrataci. Jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí, prachovým částicím ve vzduchu, klimatizačním systémům atd. Důsledkem tohoto všeho mohou být alergické reakce a podrážděná pleť. Mnoho lidí je přesvědčeno, že mají velmi citlivou pleť, ale skutečností často bývá, že jejich pleť je normální, pouze reaguje na nevhodně vybrané produkty pěstící kosmetiky. Cílem MALU WILZ Beauté je nabídnout řešení pro každého, navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí.